KONST / Litografier / Färglitografi 14653418
nr 1465 3418
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, "Till nybyggaren på Gröna Lund". Färglitografi, bildmått: 41x28, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:02:51
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)